Nineciğim Trump başkan olduğu gün sen ne yapıyordun?

 

trump-3
YAZININ TAMAMI

Çünkü o zaman, ancak o zaman, gelecekteki o gün torunlarımıza dönüp diyebiliriz ki, “yavrucuğum Trump’ın dünyanın başına geçtiği gün benim de onurlu bir yaşam sürmek için bilinçli bir mücadeleye girdiğim, buna da kendi hayatımdan başladığım gündür.”

YAZINI TAMAMI İÇİN

http://www.5harfliler.com/trump-baskan-oldugu-gun-ne-yapiyordun/

 

 

Nineciğim Trump başkan olduğu gün sen ne yapıyordun?’ için 2 yanıt

 1. annegozuyle 09/11/2016 / 1:39 pm

  Harika bir yazı olmuş. Bu şimdi Amerika’da olduğu için önemli, evet çünkü bir şekilde dünyanın her yerini etkileyecek bir olay. Türklerin ise içinde yaşadığı, gününü geçirdiği, yaşamının her alanını her şekilde etkileyen bu ülkede, pek daha fenaları olmuş ve oluyor sizin de bahsettiğiniz gibi. Biz hala geç kalmış sayılmazsak da, bu bilinçle yaşamımızı değiştirmeye, ayağa kalkmaya, o taşın altına elimizi sokmaya çok önceden başlamalıydık zaten. Zaman sona yaklaşıyor ise Amerika’da, bizim coğrafyamızda çok daha hızlı ilerliyor o tren.

 2. candanturhan 14/11/2016 / 11:21 pm

  Ya Defne, biliyorsun bütün yazılarına (ve kitaplarına) bayılıyorum, ama bu yazı bütün güzel yazılarının arasında bile müthiş şiddetle parlıyor. O kadar güzel ifade etmişsin ki, bütün bu absürd durumumuzu, hal-i pür melalimizi… Sanırım yazdırıp panoya falan asacağım! Gerçekten üzerinde henüz düşünmediysek ciddi olarak düşünmemiz gereken, gerçek ve geçerli bir bakış açısı. Eline sağlık!

  Sevgiler,

  – Candan iPad’imden gönderildi

  İnsanlık Hali şunları yazdı (9 Kas 2016 14:29):

  > >

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s